Strihanie plechov

Strihanie plechov

Spoločnosť na delenie a strihanie rozvinutých tvarov dielcov používa hydraulické a pneumatické nožnice s možnosťou strihať plechy maximálneho formátu 1250 x 2500. Pre strihanie, dierovanie a jednoduché plošné tvárnenie výrobkov spoločnosť využíva CNC vysekávacie lisy Trumatic 2020 R FMC a Trumatic 3000 R. Stroje pracujú v automatickom cykle.

Charakteristika CNC vysekávacieho lisu TRUMATIC 2020 R FMC

Stroj je určený pre výrobu stredných a väčších sérií od 100 ks do 1 000 ks za zmenu. Pracuje v automatickom cykle t.j. nakladanie tabúľ plechu na pracovný stôl sa realizuje pomocou vákuového manipulátora a vykladanie zbytkovej siete spolu s vysekanými dielcami sa realizuje výsuvným mechanickým manipulátorom. Pri použití špeciálneho náradia je možné vyrábať aj tvarové prvky, prelisy a prieťahy.

Charakteristika CNC vysekávacieho lisu TRUMATIC 3000 R

Stroj je určený pre výrobu stredných a väčších sérií od 100 ks do 1 000 ks za zmenu. Pracuje v plne automatickom cykle t.j. nakladanie tabúľ plechu na pracovný stôl a vykladanie hotových dielcov sa realizuje pomocou vákuového manipulátora. Odkladanie odpadovej siete sa realizuje výsuvným mechanickým manipulátorom. Pri použití špeciálneho náradia je možné vyrábať aj tvarové prvky, prelisy a prieťahy. Konfigurácia stroja umožňuje rezanie závitov od M3 do M6.

Prospekty na stiahnutie nájdete tu.

 

kľúčové slová - elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, rebríkové radiátory, radiátory, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, rebríkové radiátory, radiátory, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, rebríkové radiátory, radiátory, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, olejový radiátor, kúpeľňový radiátor, kúpeľňové radiátory, rebríkový radiátor, radiátor, rebríkové radiátory, radiátor, radiátory, doskový radiátor, doskové radiátory, panelový radiátor, doskový radiátor, sušič, žiarič, výrobca radiátorov, elektrické vykurovanie, elektrické kúrenie, kúpeľňové radiátory, rebríkové radiátory, doskový radiátor, doskové radiátory, rezanie laserom, strihanie, ohýbanie, lisovanie, tvárnenie, lakovanie, krúžkovanie plechov, montáž, potlač, spracovanie tenkých kovov, objednávka, používané materiály, produkty

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.