Rezanie plechov laserom

Rezanie plechov laserom

Výrobu tvarovo náročných a zložitých kontúr dielcov je v spoločnosti možné realizovať na CNC laserovom rezacom centre TruLaser 2030. Stroj pracuje v automatickom pracovnom režime od naloženia tabule plechu na pracovný stôl až po vybratie vyrezaných dielcov. Strojom je možné rezať oceľové plechy do hrúbky 10 mm, antikorové do 2 mm a plechy zo zliatin Al do 1 mm. Maximálny formát spracovávanej tabule je 1500 x 3000.

Charakteristika CNC laserového rezacieho centra TruLaser 2030

Stroj je určený na výrobu dielcov podľa dopytu zákazníka aj v minimálnych počtoch kusov. Vzhľadom na princíp rezania (pálenie plechov laserovým lúčom) nie sú nutné investície do nástrojov, a tým aj rýchlosť prípravy vzoriek a nábeh sériovej výroby je veľmi flexibilný. Stroj pracuje v automatickom pracovnom cykle, t.j. nakladanie tabúľ plechu na pracovný stôl a ich odkladanie mimo pracovného stola sa deje pomocou nakladacieho vákuového manipulátora a kinematického mechanického manipulátora.

Prospekty na stiahnutie nájdete tu.

 

kľúčové slová - elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, rebríkové radiátory, radiátory, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, rebríkové radiátory, radiátory, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, rebríkové radiátory, radiátory, elektrické kúrenie, elektrické vykurovanie, olejový radiátor, kúpeľňový radiátor, kúpeľňové radiátory, rebríkový radiátor, radiátor, rebríkové radiátory, radiátor, radiátory, doskový radiátor, doskové radiátory, panelový radiátor, doskový radiátor, sušič, žiarič, výrobca radiátorov, elektrické vykurovanie, elektrické kúrenie, kúpeľňové radiátory, rebríkové radiátory, doskový radiátor, doskové radiátory, rezanie laserom, strihanie, ohýbanie, lisovanie, tvárnenie, lakovanie, krúžkovanie plechov, montáž, potlač, spracovanie tenkých kovov, objednávka, používané materiály, produkty

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.